Načítám...

ŠROTOVNÍKY TAURUS

Šrotování obilovin pro přípravu krmiv umožňuje zvířatům lepší příjem, proslinění a rozžvýkání, zvyšuje také chutnost krmiv, u některých i stravitelnost (na rozdíl od mačkaných krmiv). Stupeň šrotování se řídí druhem krmiva a druhem a stářím zvířat, pro které je krmivo šrotováno. Pro výrobu krmiv se šrotují obiloviny, luštěniny, seno, sláma, úsušky z horkovzdušného sušení, pokrutiny, extrahované šroty a minerální krmiva. Šrotování krmiv patří k základním operacím při výrobě krmných směsí a je prováděno dle typu technologického procesu, buď před smícháním nebo po smíchání jednotlivých komponent.

Kromě výroby krmných směsí lze šrotovníky VM, TM a HM použít také pro specifické provozy, například k drcení moučky v kafilériích, drobných dřevěných odpadů v dřevozpracujících závodech, odpadů v čistírnách obilních mlýnů a hrudkovitých surovin v různých průmyslových provozech. Na strojích lze drtit různé typy materiálů: tvrdé pečivo, kokos, koření, sušená krev, sušené maso, perník, cukr, sůl, zbytky cihel, různé odpady atd. Jiné typy materiálů není problém vyzkoušet na naší zkušební šrotovací lince. Vzhledem k použití v potravinářském průmyslu je možné stroje vyrobit kompletně v nerezovém provedení, které je vhodné pro potravinářské účely.

Firma TAURUS , s.r.o., Chrudim se může pochlubit velkým množstvím instalací šrotovníků po celém světě (více v referenční mapě).

ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS

Na všechny typy šrotovníků firma TAURUS poskytuje záruční i pozáruční servis. Společnost disponuje zkušenými servisními pracovníky, kteří servisní zásah provedou efektivně a spolehlivě. Servis je možné objednat telefonicky, případně přes email.

Poskyujeme velmi krátkou dodací lhůtu, vzhledem k velkému skladu náhradních dílů.

 

DALŠÍ VYUŽITÍ KLADÍVKOVÝCH ŠROTOVNÍKŮ

  • Šrotovníky s automatickým podáváním sít
  • Šrotovníky pro farmy
  • Šrotovníky pro zpracování kukuřice a dalších obilovin
  • Šrotovníky pro výrobu strouhanky
  • Šrotovníky pro výrobu krmiv pro ryby
  • Šrotovníky pro zemědělství
  • Šrotovníky pro mletí kafilérní moučky
  • Kladívkové šrotovníky pro mletí koření