Úvodní stránka
NAPSAT POPTÁVKU OBJEDNÁVKA
Technologie
Produkty
Náhradní díly

Aktuality

Techagro 2018

Společnost TAURUS , s.r.o., Chrudim Vás srdečně zve na mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO 2018.
Více

Pozvánka na odborný bezplatný seminář

Společnost TAURUS , s.r.o., Chrudim ve spolupráci s obchodními partnery Vás zve na odborný bezplatný seminář na téma: Lokání přidružená výroba pelet a jejich využití jako KRMIVO, STELIVO, HNOJIVO nebo PALIVO, který se koná: 22. 3. 2017 – Žďár nad Sázavou.
Více

PF 2017

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2017 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů. Zároveň se těšíme na další spolupráci.
Více

Šrotovníky pro výrobu strouhanky

Kladívkový šrotovník VM 3 v úpravě na výrobu strouhanky. Do šrotovníku je možné vkládat celé housky. Stroj má velkou oblíbenost u výrobců pekařských výrobků.
Více

Pozvánka na TECHAGRO 2016 - Brno

Vážení obchodní přátelé, Společnost TAURUS , s.r.o., Chrudim si Vás dovoluje pozvat k návštěvě stánku na mezinárodním veletrhu TECHAGRO 2016 v Brně.
Více

Šrotovníky pro rybáře

Kladívkové šrotovníky firmy TAURUS jsou vhodné pro výrobu směsí pro ryby. Rybářské společnosti využívají typ VM 3, ke kterému lze jako příslušenství pořídit pytlovací hrdlo nebo násypka včetně magnetického separátoru.
Více

PF 2016

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2016 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů. Zároveň se těšíme na další spolupráci.
Více

Rozšíření technologických možností

Společnost TAURUS , s.r.o., Chrudim rozšířila technologické možnosti o CNC vláknové laserové řezací centrum a CNC ohraňovací lis.
Více
1